Antalya Haber
HV
25 EYLÜL Pazartesi 00:35
YOL DURUMU
1Anadolu Otoyolunun Kaynaşlı Kavşağı-Abant Kavşağı Kesimi arasında (Bolu Dağı Geçişi) tünel portal yapısı ve viyadüklerde genleşme derzi yenilemesi çalışmaları nedeniyle Ankara istikametinde otoyol trafiğe kapatılacak olup, ulaşım Kaynaşlı Kavşağından D-100 Devlet yoluna aktarılacak ve sürücüler tekrar Abant Kavşağından otoyola katılım sağlayabileceklerdir.
2Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Bursa Batı Kavşağı-Karacabey Kavşağı İzmir ve İstanbul istikametlerinde 31-40.km.leri arasında bakım-onarım çalışması nedeniyle trafik işaretlemesi bant aktarma olarak yapılacak olup, trafik akışı karşı yönden gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır
3Aydıncık-Silifke yolunun 25-28.km.leri arasında (Büyükeceli-Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Turgutlu-Salihli yolunun 1-2.km.sindeki Turgutlu Köprülü Kavşağının Salihli istikametinde köprü genleşme derzi onarımı çalışması nedeniyle yol trafiğe kapatılmıştır. Trafik yan yoldan verilmiştir Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
5Uşak-Afyonkarahisar yolunun 40.km.sinde bulunan Karahisar Üstgeçit Köprüsünün (Özdilek Kavşağı) genleşme derzi onarım çalışması nedeniyle Uşak-Afyonkarahisar istikameti trafiğe kapatılmış olup, ulaşım yan yoldan sağlanmaktadır.
6Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 60-63.km.leri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle İnegöl-Bozüyük istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Bozüyük-İnegöl istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Sarıkaya-Boğazlıyan yolunun 40-58.Km.leri arasında sathi kaplama çalışması yapılacağından dolayı ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
8Kelkit Kavşağı-Erzincan yolunun 57-58.km.leri arasında bulunan sanat yapıları bakım onarım çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
9Fethiye-Seydikemer-Söğüt yolunun 11-59.km.leri arasında asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir
10Gümüşhane-Bayburt İl sınırı-Bayburt yolunun 24-30.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak servis yolundan sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.