Gündem
Giriş Tarihi : 08-09-2021 19:34   Güncelleme : 08-09-2021 19:34

Başkan Böcek Zabıta Haftası’nı kutladı

Zabıtamız bizim yüz akımız Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Zabıta Haftası ve Zabıta Teşkilatı’nın 195

Başkan Böcek Zabıta Haftası’nı kutladı

Zabıtamız bizim yüz akımız

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Zabıta Haftası ve Zabıta Teşkilatı’nın 195. Kuruluş yıldönümünü kutladı. Zabıta personelini kabul eden Başkan Böcek, “Zabıtamız bizim yüz akımız. Zabıta teşkilatımıza bizi en güzel şekilde temsil ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Osman Küçük, Zabıta Müdürü Behiç Özdemir ve zabıta personelini kabul etti. 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası kapsamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Muhittin Böcek, Zabıta Başkanlığı’nın belediyelerin en önemli birimi olduğunu belirtti. Başkan Böcek, “Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 195. yılını ve haftanızı kutluyorum. Zabıtalarımız bizim yüz akımız. Her zaman bizi en güzel şekilde temsil ediyorlar. Bütün vatandaşların malıyla, canıyla, sağlıklarıyla ilgilendikleri için zabıta personelimize ve zabıta teşkilatımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Böcek, iki bayan zabıta memuruna çiçek takdim ederek zabıta haftasını bir kez daha kutladı.