Gündem
Giriş Tarihi : 20-09-2021 14:48   Güncelleme : 20-09-2021 14:48

Başkan Böcek UCIM Dernek Ofisi’nin açılışını yaptı

“Çocukların güvende ve mutlu olması için çalışmalıyız” Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin Lara Ofisi’nin açılışına katıldı

Başkan Böcek UCIM Dernek Ofisi’nin açılışını yaptı

“Çocukların güvende ve mutlu olması için çalışmalıyız”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin Lara Ofisi’nin açılışına katıldı. Açılışta yaptığı konuşmada çocukların hep güldüğü ve güvende olduğu bir dünyada yaşaması gerektiğine dikkat çeken Başkan Böcek, “Dün yanınızdaydım bugün yanınızdayım yarın da yanınızda olmaya devam edeceğim” dedi.

 

 “Çocuklar konuşacak, UCIM yanlarında olacak” sloganıyla yola çıkan Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin Lara Ofisi açıldı. Çocuk istismarının önlenmesi amacıyla eğitim, toplumsal bilinçlenme ve farkındalık projeleri üzerinde çalışmayı amaç edinen derneğin ofis açılışını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek gerçekleştirdi.

Bir kardeşiniz olarak, bugün de Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak dün yanınızdaydım, bugün yanınızdayım, yarın da yanınızda olmaya devam edeceğim” dedi.

BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Başkan Böcek, açılışın ardından dernek ofisini gezdi ve yapılacak çalışmalarla ilgi bilgi aldı. UCIM Genel Başkanı Saadet Özkan da Başkan Böcek’e bugüne kadar derneğe verdiği katkı ve destek için teşekkür plaketi verdi.