Eğitim
Giriş Tarihi : 21-12-2021 17:07   Güncelleme : 21-12-2021 17:07

Akdeniz Üniversitesi öğrencileri Genç Kristal’e damga vurdu

Akdeniz Üniversitesi öğrencileri Genç Kristal’e damga vurdu

Akdeniz Üniversitesi öğrencileri Genç Kristal’e damga vurdu

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden Erencan Bektaş ile Baran Serdem Hazar, Genç Kristal Yarışması’nda üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, Reklamcılık Vakfı’nın öncülük ettiği ve Kristal Elma ev sahipliğinde üniversite öğrencilerinin yaratıcı çalışmalarını ödüllendiren Genç Kristal Yarışması’na damga vurdu. Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 4 ekip yarışmada finale kalırken, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden Erencan Bektaş ile Baran Serdem Hazar “Yeni Nesil Yatırımın Kaptanı” projesiyle üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

 

ÖDÜLLER DAHA ÇOK ÇALIŞMAK İÇİN MOTİVE EDİYOR

Kazandığı ödülün kendisini daha çok çalışmaya movive ettiğini belirten Erencan Bektaş “Tek hedefimiz olan Kristal Elma’ya ulaştık. Ne yaparsak yapalım, biz yaptık demek için çabaladık. Başardık. Şimdi ise 4 sene içinde, 4 ödüllü öğrencilik hayatımın sonunda, tek hedefim yeniden başarmak” diye konuştu.

Aynı zamanda Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden Fatih Özkan ile Selenay Bozdağ “Yeni Nesil Yastıkaltı” projesiyle, Reklamcılık Bölümü’nden  Alperen Altınışık ile Emre Karaca “Tamam da Nerden?” projesiyle ve yine Reklamcılık Bölümü’nden Halit Güllü ile Elif Avcı “#liderkendinibellieder” projesiyle ilk finale kalan on ekip arasında yer alarak Genç Kristal 2021’in finalistleri listesine adlarını yazdırdı.